Predsedniki do danes

Dr. Mark Pleško
sedanji predsednik

 

 

Prof. dr. Stane Pejovnik 
  predsednik 25. 2. 2014-29. 3. 2018

Prof. dr. Vojteh Leskovšek
predsednik 26. 2. 2013-25. 2. 2014

Prof. dr. Igor Emri
predsednik 29. 3. 2012-26. 2. 2013

Prof. dr. Jadran Lenarčič
predsednik 29. 3. 2011-29. 3. 2012

Dr. Matjaž Lukač
predsednik 31. 3. 2010-29. 3. 2011

Prof. dr. Borut Mavko

predsednik 25. 3. 2009-30. 3. 2010

Prof. dr. Peter Glavič
predsednik 15. 4. 2008-25. 3. 2009

Prof. dr. Jože Vižintin
predsednik 11. 4. 2007-15. 4. 2008 in
17. 6. 2003-14. 10. 2004

Prof. dr. Marija Kosec

predsednica 6. 12. 2005-31. 1. 2007 in

31. 1. 2007-11. 4. 2007

Prof. dr. Marko Jagodič

predsednik 14. 10. 2004–6. 12. 2005

 

Prof. dr. Franc Vodopivec

predsednik 20. 6. 2002–17. 6. 2003

 

Akademik prof. dr. Igor Grabec

predsednik 19. 3. 2001-20. 6. 2002

 

Akademik prof. dr. Janez Peklenik

prvi predsednik 21. 6. 1995-19. 3. 2001